View Single Post
  #3  
Old 04-07-2014, 04:52 AM
 
tapupartforpres tapupartforpres is offline
 

Advanced Member
  
Join Date: Jun 2011
Posts: 30
 

Default Re: Selling by Weight

Yes.

In actuality, "regular" and whole sale customers will have different pricing.

So yea, it will be different.

1-50 grams is $2.00 per gram
51-250 grams is $1.75 per gram
__________________
Owner of 216 Marketing, SEO In Akron and Cleveland, OH.
Reply With Quote